soru-cevap aparatı

tarchin

merhabalar, şişli civarında kesim için önerebileceğiniz 40-50 tl'yi geçmeyecek (daha uygun olsa Ne ala) bir kuaför varsa çok sevinirim.

tarchin | 25.04.2017 01:03
anonim

Kızlar merhaba, likitlerde değil de stick rujlarda hangisini sürersem süreyim içleri 1 saate soyuluyor iğrenç bir görüntü görüyorum. Pudra sürüyorum dudak kalemi sürüyorum ama nafile. Ne yapmalıyım acaba kullandığım rujlarla alakalı olabilir mi? uygun fiyatlı rujlar kullanıyorum mac falan almadım henüz, bu rujların renklerini çol seviyorum napmalıykm bilmiyorum aynaya bakmaktan usandım fikri olan var mı :(

anonim | 25.04.2017 00:53
anonim
mado kahvaltı (diğer) 4 yanıt

Kızlar madonun kahvaltısı güzel mi, fiyatı uygun mu, son olarak kahvaltı kaça kadar oluyor ?

anonim | 24.04.2017 23:12
anonim

kapatıcımı kullanmıyordum bi süredir. bi elime sıkayım dedim su gibi bir şey geldi. sanki renkli kısım çökelmiş de üzerine su durmuş gibi. bozulmuş olabilir mi çalkalayıp kullanılır mı? karşılaşanınız var mı? note mineral kapatıcı bu arada.

anonim | 24.04.2017 23:09
anonim

Merhaba Bu kızın makyajını çok beğeniyorum özellikle bronz makyajlarını hep abartısız sade hem de hafif duruyor. Sizce bu tarz makyaj için nelere ihtiyacım var mesela far rengi aydınlatıcısı bu makyajda gözüne çarpan şunu da yapabilirsin diyebileceğiniz bir şey var mı ya da bunu alabilirsin gibi. Makyaj konusunda pek tecrübeli değilim o yüzden fikirlerinizi almak istiyorum. https://instagram.com/p/BI0cDIPAxDC/ https://instagram.com/p/BA3P1N2y2bb/

anonim | 24.04.2017 23:02
anonim

benimle yaşıt bir görümcem var (27). kendisinin hiç sosyal çevresi yok ve aşırı dindar biri. ben ve eşim normal standartlardayız, benim başım açık. bana her şeyde karışıyordu, şunu şöyle yap bunu böyle yapacaksın falan. ben bayağı sabrettim sonunda patladım "bana karışmanı istemiyorum, ben bu şekilde yaşıyorum" diye. ama şimdi de bakışlarından, davranışlarından yine beni eleştiriyor. bakıştan, davranıştan niyet okuyamazsın denilecek ama anlıyorum bir şekilde. eşim aramıza girmek istemiyor. ben sosyal de bir insanım, kendi arkadaş grubum var. görümcem bunları görünce çok kıskanıyor bence. beni aile içinde eşimin ve babasının yanında küçük düşürecek şeyler söylüyor sıklıkla. "offf yine ne yaptın ya, çok beceriksizsin", "sen de hiçbir şeyi anlamıyorsun" gibi. ben de susuyorum çünkü tartışmaya girmek istemiyorum, eşimin babasından da çekiniyorum. eşime göre bana "şakayla takılıyor". ben kötü niyetli olduğunu düşünüyorum ama eşime laf anlatamıyorum. artık aşırı gıcık olmaya başladım bu kıza ben. fiziken çekici biri değil, sanırım bunu çok fazla kafasına takıyor ve bu yüzden kendini insanlardan geri çekiyor. onunla arkadaş olmayı çok denedim ama beni hep itiyor, dini olarak uyarıp duruyor. ben de aileye girince kendisini benimle mi kıyaslamaya başladı bilmiyorum. (kızkardeşi yok.) ben bu kıza çok sinir olmaya başladım. ne yapsam? "şakayla" iğnelemek istemiyorum onun gibi. ailede o "açık sözlü" görülüyor. ben alınıyor, havadan nem kapıyormuşum gibi oluyor bu kez. ne var ki ne var ki. karışılmasın istiyorum bana allah allah ya. saç baş kavga edesim var ama hep kendimi tutuyorum, hep susuyorum. bana bir şey söyleyin ne olur.

anonim | 24.04.2017 22:49
anonim

hayatınızda izlediğiniz en iyi dizi hangisi? not: game of thrones, how I met your mother, friends, breaking bad dışında :) bu cevaplar çok geliyor onları dışarıda tutmak istedim.

anonim | 24.04.2017 22:22
anonim

Zaranin red vanilla ve black amber parfümleri kadın icin mi sadece? Ben erkek arkadasim icin dusunuyorum ama sitesine girince erkek parfumlerinde gostermiyor red vanilla ve black amber i. Ya da uniseks olabilir mi?

anonim | 24.04.2017 22:21
purepretty

süslüler bu diziye nasıl ulaşabilirim? değil türk, yabancı sitelerde bile bulaıyorum. youtubedakiler de hiç hoşuma gitmedi kalite olarak. torrent olarak da arayıp bulamadım, önerilerinizi bekliyorum. tercihim ingilizce altyazılı olması ama olmaması da sorun değil.

purepretty | 24.04.2017 22:20
anonim

Zaranin red vanilla ve black amber parfümleri kadın icin mi sadece? Ben erkek arkadasim icin dusunuyorum ama sitesine girince erkek parfumlerinde gostermiyor red vanilla ve black amber i. Ya da uniseks olabilir mi?

anonim | 24.04.2017 22:20
© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet