soru-cevap aparatı

son sorulanlar (25442 soru, 99651 cevap bulundu)

anonim

merhaba. ben samsung kullanırken şarkıları telefonuma atıp dinlerdim ama iphone'da öyle bir şey yok sanırım değil mi ? telefona attığım şarkılar telefonda gözükmüyor. program indirmek gerekiyor. ama indirecek güzel program da yok gibi. tubemusic diye bişey indirdim mesela, kliplerle birlikte iniyor indirdiğim şarkılar. neden samsung'taki gibi sadece atıp dinleyemiyoruz ki ? bir de spotify herkes çok seviyor, ben premium kullanmıyorum ondan mı sevmiyorum acaba, çünkü mesela bir şarkı dinlemej istiyorum ama olmuyor albümden başka bir şarkı çalıyor, istediğim şarkıyı istediğim an dinleyemiyorum. ne önerirsiniz premium olayım mı ? spotify'ı bu kadar patlatan özel yapan şey ne ?

anonim | 22.07.2017 02:38
vintagewitch

İyi geceler. Saatlerdir yaptığım araştırmalar sonucunda bende insülin direncinin gelişmiş olma olasılığının oldukça ama oldukça yüksel olduğunu farkettim. Testini yaptırmadan bilemem elbette fakat birkaç yerde devlet hastaneleri yaptırmıyor gibi bir şey okudum, doğru mu? Dahiliyeye gitsem yapmazlar mı?

vintagewitch | 22.07.2017 02:05
anonim

süslüler geçen yaz arkadaşım bir şarkı söylerken duyup indirmiştim. i am a super super super super super girl gibi bir şey diyordu şarkıda ama emin değiim ama böyle superli bir şeyler hatırlıyorum. sonra silindi. imkanı yok bir daha bulamadım ya deliriyorum. yazıyorum böyle bir takım sözler çıkmıyorrr. neydi acaba ya ? :(

anonim | 22.07.2017 01:57
anonim

bu iki şeyi youtuberlar hep yapıyor. ama neden anlamıyorum gerçekten ? sormak istedim süslüler... burun kenarında ne var ki ? ya da alına neden aydınlatıcı kapatıcı sürüyorlar ortasına ?

anonim | 22.07.2017 01:54
anonim
ayak nasırı 0 yanıt

İyi geceler hepinize. Ayak baş parmağımın kenarında bir sertlik var basınca dokununca çok acıyor sanırım nasır. Nasıl geçer bu acısı yarın spor yapacağım geceden iyi gelecek bir şey olsa sabah geçmez mi acaba bir önerinşz var mı?

anonim | 22.07.2017 01:50
anonim

Herkese merhaba! Hukuk mezunları hukuktan farklı olarak başka hangi alanlarda yüksek lisans yapabilir? Örneğin ben odtüde eğitim almayı çok istiyorum artık lisans geçti ama belki lisans üstü olur diye düşündüm. Hukuk mezunuyum, fikirlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim :)

anonim | 22.07.2017 01:42
reblfleur

Süslüler ben sabahları yulaf yiyorum ama pişirmeden, mısır gevreği gibi soğuk sütü döküyorum. Pişmiş veya meyveli hallerini denedim yutamadım bile ama bu halini bayıla bayıla yiyorum. Böylesi kilo aldırır mı ya da yanlış mı? Şimdiden teşekkürler ^^

reblfleur | 22.07.2017 00:57
anonim
kosova ayed 0 yanıt

Merhabalar ben kosovada okumak istiyorum ayede para ödemeden kayıt olmanın bir yolu var mı? (Bilmeyenler için ayed bir danışman şirketi ve 1500-1800€ para istiyorlar)

anonim | 22.07.2017 00:55
anonim
eski 3 yanıt

Eskiden hoşlandığım birine feyk hesaptan naber yazdım öylesine, cevap vereceğinide ummuyordum öylesine yazdım kusura bakma falan diyip sustum. İki üç gün sonra kimsin yazdı tutturdu sen kimsin diye konuşmak çok hoşuma gitti ama söylemekte istemiyorum kim olduğumu. Küçük düşürmüş gibi olucam çünkü kendimi. Of napsam :(

anonim | 22.07.2017 00:46
anonim

Ne kadar sürede giderim Altunizade den Bahçelievler e?

anonim | 22.07.2017 00:29

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet