soru-cevap aparatı

son sorulanlar (18771 soru, 72099 cevap bulundu)

anonim
güneş kremi 0 yanıt

Ben normalde once nemlendirici, biraz zaman gectikten sonra makyaj bazı kullanıp sonra makyaja geciyorum. Ama artik gunes kremi de kullanacağim. Acaba gunes kremini hangi aşamada kullansam? Güneş kremiyle beraber üst üste hepsi fazla olur mu ?

anonim | 26.03.2017 12:08
anonim

merhaba kizlar. sivilceye meyilli, hassas, kışın kuru yazinsa nasil oluyor bilmiyorum ama yaglanan bi cildim var. gunes kremi alacagim. onerebileceginiz urunler var mi? cok tesekkurler :)

anonim | 26.03.2017 11:39
mayamia

Kizlar dun rossmanndan isana'nin ici merhemli ( sivilce icin) ruj seklindeki kapaticisindan aldim. Icini açtım ve kuflenmisti hani o minik beyazlardan vardi.. Fisini attigim icin o yerlerini sildim ve kullanayim diyorum. sorun olur mu ki. Birde ordaki testerlari bile boyle kuflenmisti. Biraz koru korune gittim yani bunu alarak. Sizce ne yapayim?

mayamia | 26.03.2017 10:31
anonim

Beyaz tenliyim, sarı alt tonluyum ve cildim de bildiğiniz sarı renk. kontür yaptığımda yüzümde kir gibi durmasını istemiyorum, bronz durmasını da istemiyorum. sadece gölge olsun yeter. Uygun fiyatlı olsa iyi olur. krem ürün pek tercihim değil. Göz farı, ruj bile olabilir yeter ki koyu renk olmasın buğday tonları bir renk arıyorum.

anonim | 26.03.2017 08:47
anonim

Kızlar zorlu center'da bi işim var hazır oralara kadar gidiyorken erkenden gidip kız kardeşimle orda kahvaltı edelim dedik. Meydandaki/bulvardaki mekanların hepsi kasıntı yerler mi ya? Netten Baktım da hep böyle yabancı konsept kahvaltısı var egg benedictli bilmem neli. Yok mu şöyle doğru düzgün bir şey yiyip doyabilceğimiz bir yer? Şık ve sakin bir mekanda Güzel bi kahvaltı etmek istiyoruz yani içerisi daha mı iyi? Dışarısı olursa bir de süper olur sigara kullanıyorum da.

anonim | 26.03.2017 04:25
anonim

merhaba kızlar biraz dertliyim o yüzden böyle zamansız vakitte yazıyorum.fakülteden pek muhabbetim olmayan sınıf arkadaşım -hiçbir sosyal medya hesabımda ekli değil numaramın da onda olduğunu düşünümüyorum- geçtiğimiz yaz beni snapchatten ekledi ve bu zamana kadar neredeyse tüm hikayeme istisnasız bakıyor -genelde ilk sıralarda- hatta bir kaç ay önce çok yakın arkadaşı da ekledi.bu sene içinde aynı ortamlarda bulunuyorduk,hatta amfide yakınlarımda oturduğunu farkettim ama ben kendi başka sıkıntılarımdan dolayı pek konuşamadım şimdi bakınca biraz soğuk nevaleymişim o zamanlar.neyse ben kendi sıkıntılarımı çözdüm hala o arkadaşımla aynı ortamlarda bulunuyoruz bazen kendisi muhabbete giriyo bazen de hiç oralı olmuyo ama hala amfide kütüphanede baktığını yakalıyorum ve hala snaplerime istisnasız bakıyo.ister istemez aklıma düştü sanıyorum benim o soğuk nevalelik dönemimden sonra biraz daha çekiniyor bi adım atmak istiyorum sizce ne şekilde nasıl yapmalıyım.gece gece uzuunca yazdım okuyabilenlere teşekkür ederim :*

anonim | 26.03.2017 02:41
karikafasi
cla 0 yanıt

Kızlar iyi geceler hepinize. spora başladım yağ yakımını hızlandırmak için sizce cla alayım mı? Kullananlardan Pozitif veya negatif bütün yorumları dinlemek isterim.

karikafasi | 26.03.2017 01:54
anonim
anal seks 4 yanıt

Kızlar merhaba, sevgilimle anal seks denemek istiyoruz ancak öncesinde nasıl hazırlanmalı, deneyeniniz var mı, neler yapmalı ne beklemeli? Aydınlatırsanız çok sevinirim.

anonim | 26.03.2017 01:31
anonim

Yahu bugün akışta neden böyle sınır zorlayan girdiler var. Bir bakıyorum evcil hayvanının içki içmesine müsade edenler bir bakıyorum sıfatla adın tanımını yapamayan ögrenci arkadaşlar. Yazmadan önce araştırsak ya keşke. Arkadaslar hayvanlarıza içki vermeyin zehirlersiniz.kafalar milyon. İşbu soru hakaret amacıyla değil uyarı için açılmıştır. P.s : linçten korkmuyorum komiklikler, şakalar olsun diye yazdım.

anonim | 26.03.2017 00:45
demlik

Merhaba arkadaşlar, hamilelikten sonra çatlak görünümünü azaltan bir krem, serum vs bilen var mı? Lierac iyi mi acaba?

demlik | 26.03.2017 00:42

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet